خودرو در بازار ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان گران شد

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با بیان اینکه قیمت خودروهای داخلی در مقایسه با هفته گذشته رشد ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی را تجربه کرده است، گفت: در حال حاضر تغییری در قیمت خودروهای وارداتی به وجود نیامده است.
به گزارش مشرق، سعید مؤتمنی با اشاره به اینکه کمبود تقاضا برای خودروهای وارداتی باعث شد تا هنوز ممنوعیت ثبت سفارش خودرو توسط نمایندگی‌های غیر رسمی تأثیری در بازار خودرو نداشته باشد، اظهار داشت: در حال حاضر تغییری در قیمت خودروهای وارداتی به وجود نیامده و حتی برخی از محصولات مانند توسان سراتو با کاهش قیمت یک میلیون تومانی مواجه و با قیمت‌  88 و 144 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با بیان اینکه قیمت خودروهای داخلی در مقایسه با هفته گذشته رشد 300 تا 600 هزار تومانی را تجربه کرده است، افزود: امروز پژو 405 با قیمت 30 میلیون و 100 هزار تومان معامل می شود، در حالی که قیمت این خودرو هفته پیش 29 میلیون و 600 هزار تومان بود.

وی تصریح کرد: پژو 206 تیپ 5 هم با رشد 600 هزار تومان نسبت به هفته گذشته 38 میلیون و 400 هزار تومان و تیپ 2 این خودرو هم با رشد قیمت 500 هزار تومانی با قیمت 33 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می‌رسد. همچنین سمند ال ایکس هم شاهد رشد 500 هزار تومانی قیمت نسبت به هفته گذشته بود و با قیمت 31 میلیون و 700 هزار تومان معامله می‌شود.

مؤتمنی با بیان اینکه در محصولات سایپا افزایش قیمتی نسبت به هفته گذشته به وجود نیامده است، اضافه کرد: فقط در خودروی سراتو به دلیل افزایش عرضه کاهش 2 میلیون تومانی قیمت به وجود آمده است. خودروی ساندرو اتوماتیک امروز با قیمت 51 میلیون تومان به فروش می‌رسد اما هنوز خودروی استپ وی شاهد اختلاف قیمت 7 تا 8 میلیون تومانی نسبت به کارخانه روبه رو است.


بخش اخبار صنعت | مجله اینترنتی پیشرو ماشین


منبع: مشرق نیوز

اطلاعات تماس :

با ما در تماس باشید :

شرکت پیشرو ماشین کیمیا
زنجان- شهرک صنعتی شماره یک

024-32221338

اطلاعات کامل تماس

آمار بازدید سایت

لطفا ابتدا پلاگین آمار بازدیدکنندگان سایت آمار بازدیدکنندگان را فعال نمایید.

نمایش اوقات شرعی