قیمت کالاهای اساسی برای توزیع در شب عید

کارگروه تنظیم بازار کشور در نشست 27دیماه، قیمت‌های مصرف کننده کالاهای اساسی برنج، شکر و کره، برای توزیع در سبد کالای شب عید و عرضه از طریق شبکه منتخب را تصویب و ابلاغ کرد.
به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران،کارگروه تنظیم بازار کشور، قیمت مصرف کننده جهت سبد کالایی وزرات رفاه که از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف کارمندی و کارگری توزیع خواهد شد را برای هر کیلوگرم برنج هندی مرغوب 3800 تومان، برنج اروگوئه 2600 تومان و سایر برنج‌های وارداتی 2000 تومان تصویب و ابلاغ کرد.
براساس این گزارش، کارگروه تنظیم بازار همچنین نرخ‌های مصوب مصرف‌کننده در کالای شکر جهت توزیع در سبدکالایی شب عید و عرضه در شبکه های توزیع منتخب را نیز به شرح ذیل تصویب و ابلاغ کرده است:
 
 
- قیمت مصرف کننده هر کیلوگرم شکر بسته‌بندی جهت عرضه در شبکه های توزیع و فروشگاه های زنجیره ای و کارمندی و کارگری 3200 تومان.
 
- قیمت فروش بسته بندی 900 گرمی شکر در شبکه های توزیع و فروشگاه های زنجیره ای و کارمندی و کارگری 2950 تومان.
 
 
این گزارش می‌افزاید، براساس تصمیم ستاد تنظیم بازار در خصوص کالای کره، هر بسته کره 100 گرمی به قیمت 2900 تومان و بسته‌های 50 گرمی نیز با قیمت 1500 تومان در سبد کالا توزیع خواهدشد.
 
 
بر اساس این مصوبه، تامین مقدار 5000 تن کره از محل واردات و همچنین بسته بندی شکرسفید و کره برعهده شرکت بازرگانی دولتی ایران نهاده شده واین شرکت مکلف است این کالاها را بسته بندی نموده و در شبکه های توزیع منتخب، که اسامی آنها در زمان مقتضی اعلام خواهد شد، با قیمت مصوب عرضه نماید.

بخش اخبار صنعت | مجله اینترنتی پیشرو ماشین


منبع: مشرق نیوز

اطلاعات تماس :

با ما در تماس باشید :

شرکت پیشرو ماشین کیمیا
زنجان- شهرک صنعتی شماره یک

024-32221338

اطلاعات کامل تماس

آمار بازدید سایت

لطفا ابتدا پلاگین آمار بازدیدکنندگان سایت آمار بازدیدکنندگان را فعال نمایید.

نمایش اوقات شرعی