ممنوعیت افزایش هرگونه عوارض توسط شوراها

عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: در سال ۹۷ افزایش هرگونه تعرفه و عوارض و بهای خدمات توسط شوراهای شهر و روستا و نظام پزشکی و مهندسی و دولت ممنوع شد.
خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: در سال ۹۷ افزایش هرگونه تعرفه و عوارض و بهای خدمات توسط شوراهای شهر و روستا و نظام پزشکی و مهندسی و دولت ممنوع شد.
 
احمد امیرآبادی اظهار داشت: دستگاه‌های موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا مکلفند به گونه‌ای اقدام و نظارت کنند که در سال ۱۳۹۷ تعرفه، عوارض، بهای خدمات از جمله تعرفه و ارزش نسبی خدمات بهداشتی و درمانی و دریافتی پزشکان و مهندسان نظام مهندسی ساختمان و کشاورزی و وکلا و کارشناسان دادگستری و نظام دامپزشکی و امثال آن، غیر از موارد مصرح در این قانون افزایش نیابد. افزایش هر گونه تعرفه، عوارض و بهای خدمات توسط دستگاه‌ها و نهادهای مذکور به هر نحو ممنوع است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تعرفه خدماتی که توسط بخش خصوصی به استناد موارد فوق‌الذکر ارائه می‌شود، مشمول این بند نبوده و تعرفه آنها معادل نرخ تورم اعلامی سال ۱۳۹۶ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران افزایش می‌یابد. آئین‌نامه این بند ظرف مدت دو ماه توسط سازمان برنامه و بودجه تهیه و به تصویب هیأت وزیران می‌رسد.

بخش اخبار صنعت | مجله اینترنتی پیشرو ماشین


منبع: برترین ها

اطلاعات تماس :

با ما در تماس باشید :

شرکت پیشرو ماشین کیمیا
زنجان- شهرک صنعتی شماره یک

024-32221338

اطلاعات کامل تماس

آمار بازدید سایت

لطفا ابتدا پلاگین آمار بازدیدکنندگان سایت آمار بازدیدکنندگان را فعال نمایید.

نمایش اوقات شرعی