خرید و فروش مسکن در دی ماه رونق گرفت

آمار‌های منتشر شده از تعداد واحد‌های معامله شده در شهر تهران نشان می‌دهد که بیشترین تعداد معاملات مربوط به منطقه ۵ با ۲ هزار و ۵۸۷ فقره معامله و کمترین آن مربوط به منطقه ۱۹ با ۱۲۲ فقره معامله به ثبت رسیده است.
خبرگزاری میزان: آمار‌های منتشر شده از تعداد واحد‌های معامله شده در شهر تهران نشان می‌دهد که بیشترین تعداد معاملات مربوط به منطقه ۵ با ۲ هزار و ۵۸۷ فقره معامله و کمترین آن مربوط به منطقه ۱۹ با ۱۲۲ فقره معامله به ثبت رسیده است.
 
تحولات بازار مسکن شهر تهران در دی ماه سال ۹۶، حاکی از آن است که  متوسط قیمت یک متر مربع  واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی  ۵ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان بوده که نسبت به ماه گذشته با رشد ۳ درصدی و نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۱۶.۷ درصد رشد را داشته است.

لازم به ذکر است که بیشترین رشد قیمت واحد‌های مسکونی در این ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته مربوط به منطقه ۵ با ۲۷.۳ درصد رشد و کمترین میزان مربوط به منطقه ۲۰ با ۵.۵ درصد رشد بوده است.

لازم به ذکر است که بیشترین متوسط قیمت یک متر مربع زیربنای مسکونی معامله شده معادل ۱۱ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان مربوط به منطقه یک شهرداری با رشد ۱۰.۳ درصد روبرو بوده و کمترین قیمت هر مترمربع  مربوط به منطقه ۱۸ با رقم ۲ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان بوده که نسبت به سال گذشته ۱۳.۱ درصد رشد داشته است.

در این میان جدول تعداد واحد‌های معامله شده در شهر تهران نشان می‌دهد که بیشترین تعداد معاملات مربوط به منطقه ۵ با ۲ هزار و ۵۸۷ فقره معامله و کمترین آن مربوط به منطقه ۱۹ با ۱۲۲ فقره معامله به ثبت رسیده است.

گفتنی است در دی ماه سال جاری بالغ بر ۱۹ هزار و ۴ فقره معامله در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران به ثبت رسیده  که نسبت به ماه گذشته با رشد بیش از ۱۳ درصدی مواجه بوده است.
 
خرید و فروش مسکن در دی ماه رونق گرفت 

بخش اخبار صنعت | مجله اینترنتی پیشرو ماشین


منبع: برترین ها

اطلاعات تماس :

با ما در تماس باشید :

شرکت پیشرو ماشین کیمیا
زنجان- شهرک صنعتی شماره یک

024-32221338

اطلاعات کامل تماس

آمار بازدید سایت

لطفا ابتدا پلاگین آمار بازدیدکنندگان سایت آمار بازدیدکنندگان را فعال نمایید.

نمایش اوقات شرعی