افزایش 300 تومانی قیمت مرغ در بازار

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی با اشاره به افزایش 300 تومانی قیمت مرغ نسبت به روز گذشته گفت: کاهش عرضه مرغ از سوی تولیدکنندگان دلیل این افزایش قیمت بوده است.
به گزارش مشرق، مهدی یوسف‌خانی درخصوص تغییرات قیمت مرغ نسبت به روز گذشته اظهار کرد: نسبت به روز گذشته قیمت مرغ 300 تومان افزایش داشته و در واحدهای صنفی با قیمت 7 هزار 850 تومان به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

وی در توضیح دلیل افزایش قیمت 300 تومانی مرغ در بازار گفت: مرغداران در پی افزایش قیمت جوجه و کاهش 30 درصدی تولید مرغ از عرضه مرغ به بازار امتناع می‌کنند و کاهش عرضه دلیل این افزایش قیمت بوده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی با بیان اینکه قیمت مرغ ممکن است در روزهای آینده بازهم گرانی را تجربه کند، گفت: تا 15 اسفندماه به دلیل کاهش عرضه از سوی مرغداران، با نوسان همراه است و از نیمه دوم اسفند به بعد با افزایش تولید و عرضه، قیمت‌ها به روال قبل برمی گردد.

یوسف خانی درخصوص شرایط و وضعیت بازار مرغ در شب عید خاطرنشان کرد: از 15 اسفندماه با کاهش قیمت مرغ مواجه خواهیم شد و در پی تعادل میزان عرضه و تقاضا با افزایش تولید مرغ در شب عید برای تامین بازار با مشکلی مواجه نخواهیم بود.

وی در ادامه با اشاره به افزایش قیمت تخم‌مرغ بیان کرد: قیمت هرکیلو تخم مرغ در پی معدوم شدن مرغ‌های تخم‌گذار با افزایش زیادی روبرو شده و از قیمت 4 هزار و 300 در هر کیلو به رقم 5 هزار و 500 تومان رسیده است که با افزایش تولید در ماه‌های آینده به قیمت‌های گذشته نززدیک خواهد شد.

بخش اخبار صنعت | مجله اینترنتی پیشرو ماشین


منبع: مشرق نیوز

اطلاعات تماس :

با ما در تماس باشید :

شرکت پیشرو ماشین کیمیا
زنجان- شهرک صنعتی شماره یک

024-32221338

اطلاعات کامل تماس

آمار بازدید سایت

لطفا ابتدا پلاگین آمار بازدیدکنندگان سایت آمار بازدیدکنندگان را فعال نمایید.

نمایش اوقات شرعی