علت افزایش قیمت سکه در روزهای اخیر

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه کاهش تقاضا در بازار طلا و سکه تاثیری برروی قیمت‌ها نداشته، گفت: قيمت طلا و سكه با توجه به کاهش تقاضا در بازار روند صعودی به خود گرفته و دلیل آن افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی عنون شده است.
خبرگزاری میزان: رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه کاهش تقاضا در بازار طلا و سکه تاثیری برروی قیمت‌ها نداشته، گفت: قيمت طلا و سكه با توجه به کاهش تقاضا در بازار روند صعودی به خود گرفته و دلیل آن افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی عنون شده است.
 
با افزایش قیمت جهانی طلا در روزهای اخیر قیمت طلا در بازارهای داخلی نیز با افزایش نسبی روبرو شد و این روند صعودی درحالی ادامه داشت که در روزهای پس از نوروز تقاضا برای خرید انواع سکه با کاهش همراه بود.

در همین راستا محمد کشتی‌آرای رئیس اتحادیه طلا و جواهر در رابطه با وضعیت بازار طلا در سطح جهانی و بازار داخلی اظهار کرد: در هفته جاری قیمت طلا در بازارهای جهانی با رشد همراه بوده و این روند صعودی بروی قیمت طلا و سکه در بازار داخلی تاثیرگذار بوده است.

وی افزود: با وجود اینکه انتظار می‌رفت قیمت طلا به‌ویژه انواع سکه در بازار با اتمام نوروز و کاهش تقاضا روند نزولی به خود بگیرد اما افزایش قیمت جهانی طلا باعث رشد قیمت طلا و سکه در بازار داخلی شده است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان کاهش تقاضا در بازار طلا و سکه خاطرنشان کرد: با اینکه خرید انواع سکه و طلا در بازار داخلی کاهش چشم‌گیری داشته اما افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی مانع کاهش قیمت طلا شده است.

کشتی‌آرای در توضیح پیش‌بینی قیمت طلا و سکه در هفته آینده اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود تقاضا برای خرید انواع سکه و طلا در بازار داخلی با رکود همراه باشد و قیمت انواع سکه با قیمت منطقی آن در روزهای آینده تفاوت چندانی نداشته باشد.

بخش اخبار صنعت | مجله اینترنتی پیشرو ماشین


منبع: برترین ها

اطلاعات تماس :

با ما در تماس باشید :

شرکت پیشرو ماشین کیمیا
زنجان- شهرک صنعتی شماره یک

024-32221338

اطلاعات کامل تماس

آمار بازدید سایت

لطفا ابتدا پلاگین آمار بازدیدکنندگان سایت آمار بازدیدکنندگان را فعال نمایید.

نمایش اوقات شرعی