ثبات قیمت گوشت گوسفندی در ایام محرم

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه قیمت گوشت با شروع ماه محرم ثابت بوده و تغییری نداشته است، گفت: گوشت در این ایام به اندازه کافی عرضه می شود و مشکلی در این زمینه نیست.
خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه قیمت گوشت با شروع ماه محرم ثابت بوده و تغییری نداشته است، گفت: گوشت در این ایام به اندازه کافی عرضه می شود و مشکلی در این زمینه نیست.
 
علی اصغر ملکی درباره آخرین وضعیت بازار گوشت در ایام ماه محرم، اظهارداشت: قیمت گوشت گوسفندی ثابت بوده و افزایشی نداشته است.

وی قیمت هرکیلوگرم شقه بدون دنبه را برای مصرف کنندگان بین ۴۳ تا ۴۴ هزار تومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه شرکت پشتیبانی امور دام به مناسبت ماه محرم برای هیات ها، تکایا و حسینیه ها سهمیه تخصیص داده است، افزود: نمی توانیم انتظار داشته باشیم در این ایام قیمت گوشت کاهش پیدا کند اما عرضه به اندازه کافی است و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.

ملکی درباره اینکه آیا واردات گوشت به مناسبت ایام محرم افزایش داشته است؟، گفت: میزان واردات افزایش خاصی نداشته و گوشت به میزانی که نیاز هست وارد می شود.

وی قیمت هرکیلوگرم گوشت گرم گوسفندی وارداتی را ۳۳ هزار تومان اعلام و اضافه کرد: علاوه بر این گوشت گوساله منجمد برزیلی نیز در این ایام عرضه می شود.

بخش اخبار صنعت | مجله اینترنتی پیشرو ماشین


منبع: برترین ها

اطلاعات تماس :

با ما در تماس باشید :

شرکت پیشرو ماشین کیمیا
زنجان- شهرک صنعتی شماره یک

024-32221338

اطلاعات کامل تماس

آمار بازدید سایت

لطفا ابتدا پلاگین آمار بازدیدکنندگان سایت آمار بازدیدکنندگان را فعال نمایید.

نمایش اوقات شرعی